Everything About Japan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Everything About Japan


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Mai sunteti pe aici?!

In jos 
+2
Akuma
~Kumiko~
6 participan?i
AutorMesaj
~Kumiko~
Samurai
Samurai
~Kumiko~


Numarul mesajelor : 335
Varsta : 29
Localizare : mangalia,constanta
Data de inscriere : 14/10/2008

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyLun Ian 27, 2014 9:29 am

Maaaai! Mi-e dor de voi! Veteranii forumului, mai sunteti pe aici?! Eu am lipsit vreo doi ani(nu aruncati cu pietre!) Am marsaluit prin forum, si am sapat prin toaaate postarile mele, am zambit revazand ganduri de-ale mele de acum 4 ani si am realizat toate schimbarile petrecute. Am zambit nostalgica si cu drag, amintindu-mi de "comunitatea" de aici, unde ma simteam asa de bine!
Asa ca va convoc la o reuninune! Ce s-a schimbat in vietile voastre, ati mai dat pe aici, cum va simtit cand recititi mesaje scrise de voi, vechi de ani de zile?
Mi-e dor de voi!!!
 jama 
Sus In jos
ZzbangNoMi
Daimyo
Daimyo
ZzbangNoMi


Numarul mesajelor : 403
Localizare : ChildOfSalaj
Data de inscriere : 25/05/2012

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptySam Feb 01, 2014 8:04 am

mno, eu nu stiu dastea :/, ca nu-s de mult timp p-aici dar cunosc sentimentul ala, e nostalgie maxima, ori ca e online ori ca e IRL...
si e si amuzant cand te uiti la posturi vechi si nu-ti vine sa crezi ce postai, te gandesti gen "gawd damn, eu n-as zice asa ceva!" :))
prin 2008 sau cam asa eram pe vreo 2 sau 3 grupuri de hi5, cluburi anime sau cum vreti sa le numiti si aveam gen 14 ani, baaai ce prostii puteam sa mai scriu...
Daaar ai dreptate, e misto p-aici, asta cat timp nu incalci vreo regula ca altfel ti-o iei de la Ridia, she ain't playin' son
Sus In jos
http://focnoishi.blogspot.ro
~Kumiko~
Samurai
Samurai
~Kumiko~


Numarul mesajelor : 335
Varsta : 29
Localizare : mangalia,constanta
Data de inscriere : 14/10/2008

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyMar Feb 04, 2014 9:01 am

ma bucur ca mai e cineva care impartaseste aceleasi sentimente nostaligice ca ale mele, chiar daca nu sunt legate tocmai de acest forum hello 
era un timp cand intram zilnic aici si de abia asteptam sa vad raspunsurile celorlalti la topicurile pe unde intrasem si eu. e placut totusi ca avem amintirile.:)
Sus In jos
Akuma
Taiko
Taiko
Akuma


Numarul mesajelor : 517
Varsta : 29
Localizare : Cluj-Napoca ^^
Data de inscriere : 29/03/2011

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyDum Feb 16, 2014 10:41 pm

Imi pare foarte rau ca nu am mai intrat pe acest forum minunat , am intrat in lumea anime si am vizionat ceva anime , si am uitat scopul meu initial .... dar acuma ma voi muta din Cluj si nu o sa mai pot intra cateva saptamani....  cry 
Sus In jos
~Kumiko~
Samurai
Samurai
~Kumiko~


Numarul mesajelor : 335
Varsta : 29
Localizare : mangalia,constanta
Data de inscriere : 14/10/2008

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyMar Feb 18, 2014 9:42 am

Nu-i nimic! Forumul e tot aici, pentru cand vei reveni! victory 
Sus In jos
Black butterfly
Hatamoto
Hatamoto
Black butterfly


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 34
Localizare : Asia
Data de inscriere : 08/03/2009

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyMar Mar 25, 2014 5:48 am

Mda, incerc sa mai dau si pe aici.
Doar ca nu am atata timp liber, daca nici pe forumul care il am. ... Plus ca am si probleme cu el. ... 
Incerc sa intru mai des.
Sus In jos
http://fantasia.forumgratuit.ro/forum
azami
Moderator
Moderator
azami


Numarul mesajelor : 1006
Varsta : 35
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 13/01/2011

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyLun Mai 26, 2014 11:47 am

Sincer nu mi.a venit sa cred cand am vazut topicul  cheers uitasem si parola de cand nu mai intrasem   Suspect  Chiar se simte nostalgia in aer  lol Era asa distractie  rock pacat ca forumul nu mai e ce a fost odata  No e oricum foarte placut sa vad ca se mai posteaza inca ^^
Sus In jos
http://mihaelamotreanu.blogspot.com
Akuma
Taiko
Taiko
Akuma


Numarul mesajelor : 517
Varsta : 29
Localizare : Cluj-Napoca ^^
Data de inscriere : 29/03/2011

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptySam Iun 07, 2014 9:34 am

A fost cam greu sa descopar parola.... Deoarece am probleme cu contul de yahoo... Dar am revenit :D
Sus In jos
Ridia
Daimyo
Daimyo
Ridia


Numarul mesajelor : 496
Varsta : 28
Data de inscriere : 30/12/2009

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyMier Iul 09, 2014 5:20 am

Salutare^^ Si eu mai traiesc :))
Sus In jos
Black butterfly
Hatamoto
Hatamoto
Black butterfly


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 34
Localizare : Asia
Data de inscriere : 08/03/2009

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyJoi Iul 14, 2016 11:17 pm

Si acum forumul a murit de tot. Pacat, fiindca chiar era ceva de capul lui.
Sus In jos
http://fantasia.forumgratuit.ro/forum
ZzbangNoMi
Daimyo
Daimyo
ZzbangNoMi


Numarul mesajelor : 403
Localizare : ChildOfSalaj
Data de inscriere : 25/05/2012

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyJoi Oct 27, 2016 7:41 am

Mhm, cu siguranta e pe moarte dar membri is in viata, probabil. Mai sunteti pe aici?! 580837
Sus In jos
http://focnoishi.blogspot.ro
Black butterfly
Hatamoto
Hatamoto
Black butterfly


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 34
Localizare : Asia
Data de inscriere : 08/03/2009

Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! EmptyLun Noi 07, 2016 4:27 am

Nu-i mai intereseaza. In ziua de azi foarte putine forumuri mai sunt active si daca staff-ul pleaca, atunci incep sa dispara incet, incet si membri.
Sus In jos
http://fantasia.forumgratuit.ro/forum
Continut sponsorizat





Mai sunteti pe aici?! Empty
MesajSubiect: Re: Mai sunteti pe aici?!   Mai sunteti pe aici?! Empty

Sus In jos
 
Mai sunteti pe aici?!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DXD a venit aici
» Aici Elvira sau Lenalee
» Alexandra a venit si pe aici
» おはよぅ!Hime-chan e aici :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Everything About Japan :: Stuff :: Anything-
Mergi direct la: